PORADY ZAWODOWE

KONSERWACJA I OBSŁUGA PRODUKTÓW BISON W NISKICH TEMPERATURACH

Jeśli zawita do nas prawdziwa zima, jej nadejście będzie miało również wpływ na konserwację i obsługę produktów Bison!

PRAWDZIWA ZIMA!

Jeśli zawita do nas prawdziwa zima, jej nadejście będzie miało również wpływ na konserwację i obsługę produktów Bison! Ze względu na niskie temperatury, kleje i masy uszczelniające mogą fragmentarycznie przymarzać. Aby zachować dobrą jakość naszych produktów, skorzystaj z kilku rad!

Jeśli chcesz sprawdzić temperatury, w jakich można zastosować poszczególne produkty, znajdziesz je na stronie danego produktu [link to Polish version of product page.

Konserwacja i obsługa produktów Bison:

  • Schowaj wszystkie kleje na bazie wody. Jeśli Twoje kleje zamarzną, nie będą już nadawały się do użytku. Kleje na bazie wody: Montagekit Super StrengthMontagekit Universal.
  • Poly Max® należy przechowywać w temperaturze co najmniej 5 stopni, aby zachować dobrą jakość produktu. Jeśli klej montażowy jest przechowywany w chłodniejszych warunkach, przed użyciem należy go pozostawić do nagrzania, aby osiągnął temperaturę pokojową. Nie podgrzewaj go na kaloryferze, ponieważ ryzykujesz, że nie będzie się nadawał do użytku.
  • Wszystkie kleje w sprayu należy przechowywać w temperaturze 5 stopni lub wyższej. Jeśli klej w sprayu jest przechowywany w temperaturze niższej niż 5 stopni, przed użyciem należy go pozostawić do nagrzania, aby osiągnął temperaturę pokojową. Nie podgrzewaj kleju na kaloryferze, ponieważ ryzykujesz, że nie będzie się nadawał do użytku.