RADY

PRACE DO WYKONANIA...

Sporządziliśmy listę prac, które często są odkładane na później. Czy wiesz, co jest dalej? Przeczytaj tutaj, jak łatwo i szybko można sobie z nimi poradzić.

  • Kanalizacja kablowa. Odstające kable mogą powodować wiele problemów. Nie wspominając już o kurzu, który gromadzi się między kablami. Kanały kablowe mogą łatwo rozwiązać ten problem. Pomoże Ci w tym klej montażowy Bison Poly Max® Crystal Express [link to Polish version of Bison Poly Max® Crystal Express. Szukasz rozwiązania tymczasowego lub wynajmujesz dom? Zabezpiecz kanalizację kablową stosując taśmę antypoślizgową Bison Grizzly Tape®.
  • Łączenie listew przypodłogowych. Łączenie listew przypodłogowych to praca, którą często odkłada się na później, po zamontowaniu nowej podłogi. Ale używając kleju montażowego Bison Poly Max® High Tack Express [link to Polish version of Bison Poly Max® High Tack Express] można je szybko i łatwo zamocować na stałe. Czy między listwą przypodłogową a podłogą są jeszcze spoiny lub odstępy? Wypełnij je od razu, używając uszczelnieniem Bison Wood&Floor [link to Polish version of Wood Sealant] dopasowanym do koloru podłogi.